Pantom Champ saft til Slush ice ananas smag, 10 liter
Tropisk smag af ananas
Pantom Champ saft til Slush Ice med ananas-smag bringer sol og sommer i glasset. Den friske og sødmefulde smag af ananas giver en tropisk oplevelse, som både børn og voksne elsker – ideel til varme dage, events og caféservering.
Stor dunk – masser af drikke
Den praktiske 10 liters dunk giver dig masser af udbytte. Bland 1 del koncentrat med 5 dele vand for 60 liter Slush Ice eller 1 del med 8 dele vand for 90 liter læskedrik. Effektivt og økonomisk til store arrangementer, kantiner og isbarer.
Perfekt til Slush Ice-maskiner
Saften er nem at bruge og sikrer en jævn, frisk smag hver gang. Den gulgyldne farve og den liflige ananassmag gør den til en populær favorit, når der skal serveres kolde forfriskninger til både store og små.
• Produkt: Slush Ice / læskedrik-koncentrat
• Variant: Ananas
• Indhold: 10 liter
• Blandingsforhold: 1+5 (Slush Ice) / 1+8 (læskedrik)
• Udbytte: 60 L Slush Ice / 90 L læskedrik
• Smag: Sød og frisk ananas
• Anvendelse: Slush Ice-maskiner, events, caféer
Se vores kategori Drikkevarer, hvor du også finder kaffe, te, kakao og flere Pantom Champ varianter til kolde Slush Ice-drikke og læskende safter.






