Ophængsprofiler til ErgoMulti 2.0 arbejdsborde, dybde 80cm
Ophængsprofiler til ErgoMulti 2.0 arbejdsborde
Ophængsprofilerne er tilbehør til arbejdsborde med ErgoMulti elektrisk hæve sænke understel 2.0 og bruges, når du ønsker at montere en skuffesektion under arbejdsbordet.
Profilerne gør det muligt at kombinere det højdejusterbare arbejdsbord med praktisk skuffeopbevaring, så værktøj, komponenter og andre arbejdsredskaber kan opbevares tæt på arbejdsområdet.
Denne variant er beregnet til ErgoMulti 2.0 bordunderstel med en dybde på 800 mm.
Til montering af skuffesektioner under bordet
Ophængsprofilerne anvendes som forbindelse mellem bordunderstellet og den valgte skuffesektion. Det gør dem til relevant tilbehør, når ErgoMulti arbejdsbordet skal udbygges med opbevaring under bordpladen.
Profilerne leveres parvis. Det er vigtigt at vælge den variant af ophængsprofilerne, der passer til det bordunderstel, som skuffesektionen skal monteres på.
- Ophængsprofiler til ErgoMulti 2.0 arbejdsborde
- Til elektrisk hæve sænke understel
- Beregnet til understel med 800 mm dybde
- Bruges til montering af skuffesektioner
- Gør det muligt at tilføje opbevaring under arbejdsbordet
- Skal vælges efter det aktuelle bordunderstel
- Leveres parvis
- Farve: Grå RAL 7004
Se også vores udvalg af Arbejdsborde, hvor du finder forskellige borde og tilbehør til indretning af arbejdsområder på værksted, lager og i produktionen.
| Producent: | GBP |
