Karlsson Madera vækkeur 4,8x8,2cm lindetræ sort
Karlsson Madera vækkeur med sort træfiner
Karlsson Madera er et digitalt vækkeur med et stort og tydeligt display, der gør det nemt at aflæse tiden fra sengebordet. Den sorte træfiner giver uret et roligt og enkelt udtryk, mens lindetræet tilfører en naturlig detalje til designet.
Det lave format gør Madera nemt at placere på sengebordet uden at optage unødigt meget plads. Vækkeuret kan også bruges på en hylde, kommode eller et skrivebord, hvor den digitale tidsvisning giver et hurtigt overblik over tiden.
Tydeligt digitalt display til sengebordet
Madera er fremstillet i lindetræ og måler 4,8 cm i højden og 8,2 cm i dybden. Kombinationen af den sorte træoverflade og det digitale display giver et enkelt udtryk, der passer godt ind i både lyse og mørke omgivelser.
Uret får strøm via USB, som medfølger. Det gør Madera til et godt valg, hvis du ønsker et let aflæseligt vækkeur med et enkelt design til soveværelset eller andre steder i hjemmet.
- Type: Vækkeur
- Model: Madera
- Brand: Karlsson
- Materiale: Lindetræ
- Overflade: Træfiner
- Tidsvisning: Digital
- Display: Stort og tydeligt
- Strømforsyning: USB
- USB: Medfølger
- Batteri medfølger: Nej
- Højde: 4,8 cm
- Dybde: 8,2 cm
- Farve: Sort
I kategorien Ure finder du også vækkeure, bordure og armbåndsure i både moderne og klassiske designs til hjem og arbejdspladser.
| På lager: | 150 stk |
| Farve: | Sort |
| Producent: | Karlsson |
